Archiwum ofert pracy

Statystyk medyczny

Szpital Specjalistyczny w Chorzowie

41-500 Chorzów, ul. Zjednoczenia 10

poszukuje statystyka medycznego (pracownika Sekcji ds. Rozliczeń Świadczeń Medycznych i Statystyki) w wymiarze pełnego (1/1) etatu do pracy stacjonarnej.

Miejsce pracy:

Szpital Specjalistyczny w Chorzowie, 41 – 500, Chorzów, ul. Zjednoczenia 10

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność obsługi Portalu Potencjału,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozliczaniem usług medycznych,
  • znajomość systemów służących do rozliczeń świadczeń z NFZ (preferowany system AMMS).
  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów (w szczególności – Zarządzeń Prezes Funduszu, Rozporządzeń Ministra Zdrowia),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

– terminowe i rzetelne rozliczanie świadczeń medycznych w ramach zawartych z NFZ umów (w tym – obsługa ewentualnych błędów),

– obsługa Portalu Potencjału,

– przygotowywanie i gromadzenie niezbędnych dokumentów do opracowania ofert składanych w postępowaniach konkursowych o udzielanie świadczeń zdrowotnych,

– wystawianie faktur za zrealizowane świadczenia zdrowotne,

– prowadzenie spraw związanych z ruchem chorych (w tym – przygotowywanie dziennego zastawienia przyjęć i wypisów),

– prowadzenie ewidencji umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, Ministerstwem Zdrowia, jednostkami samorządu terytorialnego,

– nadzorowanie stopnia realizacji zawartych z NFZ umów,

– współpraca z komórkami organizacyjnymi Szpitala,

– prowadzenie korespondencji z NFZ / MZ / innymi instytucjami w sprawach związanych ze świadczeniami zdrowotnymi,

– realizowanie obowiązków statystycznych (w szczególności – przygotowywanie sprawozdań).

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego (1/1) etatu,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– miłą, przyjazną atmosferę.

Uprzejmie prosimy o składanie CV Sekcji ds. Pracowniczych:

e-mail: kadry@sswch.pl              tel. (32) 34 63 653